--> -->
Zaprawa murarska cementowa Zobacz większe

Zaprawa murarska cementowa

11,83 zł

Więcej informacji

Do wznoszeniu murów wewnętrznych i zewnętrznych z elementów drobno i średniowymiarowych: ceramicznych, betonowych, gazobetonowych, silikatowych, kamiennych, przy grubości spoiny powyżej 10 mm. Nadaje się do murowania ścian piwnic i murów fundamentowych.

PRZYGOTOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA ZAPRAWY
Suchą zaprawę należy wsypać do wody w proporcji wynikającej z zastosowania (patrz deklaracja cech) i dokładnie wymieszać mechanicznie. Nadaje się do użycia po wymieszaniu z wodą i zachowuje swą przydatność do użycia maksymalnie 3 godziny. Bezpośrednio przed użyciem zaprawę należy powtórnie wymieszać. Zaprawę przygotować i nanosić przy pomocy typowych urządzeń i narzędzi murarskich. Prace wykonywać w temperaturze +5°C do + 25°C. 

ZUŻYCIE ZAPRAWY
Średnie zużycie wynosi około 25 kg (1 worek) na 0,5-0,7m² muru grubości 1/2 cegły, przy użyciu cegły pełnej, przy przyjęciu grubości spoiny 15 mm. 

OPAKOWANIA
Sucha zaprawa pakowana jest w worki wentylowe wielowarstwowe o nominale 25kg. 

PRZECHOWYWANIE
 
Przechowywać w fabrycznie zamkniętych opakowaniach, na paletach, w suchych pomieszczeniach. Okres przydatności wynosi 9 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

WARUNKI GWARANCJI 
Stosować ściśle wg zaleceń Producenta oraz zasad sztuki budowlanej. Zachować oryginalne opakowanie i przedstawić rachunek zakupu. Producent nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie wyrobu niezgodnie z przeznaczeniem.

Niniejsze informacje stanowią podstawowe wytyczne stosowania wyrobu i nie zwalniają wykonawcy z obowiązku wykonywania prac zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.

Komentarze użytkowników

Write a review

Zaprawa murarska cementowa

Zaprawa murarska cementowa

Write a review