--> -->
Klej do glazury i terakoty wewnętrzny Zobacz większe

Klej do glazury i terakoty wewnętrzny

18,97 zł

Więcej informacji

Klej IZOLBET KG stosuje się do przyklejania płytek ceramicznych i terakotowych, ściennych i podłogowych, na podłoża betonowe, ceramiczne jastrychowe, surowe i tynkowane, w pomieszczeniach nie narażonych na obciążenia przemysłowe i ciągłe zawilgocenie. Do stosowania wewnątrz budynków. 

PRZYGOTOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA KLEJU
Podłoże oczyścić z brudu, luźno związanej bądź zwietrzałej zaprawy oraz innych substancji obniżających przyczepność i wyrównać. Podłoża chłonne zagruntować emulsją gruntującą IZOLBET EG. Wyrób jest gotowy do użycia po mechanicznym wymieszaniu z wodą w proporcji 25 kg suchej mieszanki na 5,25 do 6,0 l wody i ponownym wymieszaniu po 5 minutach. Po zarobieniu wodą zaprawa zachowuje przydatność do użycia maksymalnie 3 godziny. Po wymieszaniu zaprawę klejową nanosić na podłoże pacą ząbkowaną o wielkości ząbków zależnej od wielkości płytki i stopnia nierówności podłoża, w celu osiągnięcia warstwy klejowej o grubości od 2 mm do 6 mm. Maksymalny czas (czas otwarty) dociśnięcia płytek po naniesieniu kleju wynosi 20 minut (przy podłożu małochłonnym). Użytkowanie posadzki rozpocząć nie wcześniej niż po 24 h. Nakładać w temperaturze od +5°C do +25°C. 

ZUŻYCIE KLEJU 
Około 1,5 kg na 1 m2 na każdy 1 mm grubości warstwy, zależne od stopnia nierówności podłoża i rodzaju płytek. 
OPAKOWANIA 
25 kg, worki wentylowe wielowarstwowe. 

PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT 
W fabrycznie zamkniętych opakowaniach, w warunkach suchych, zalecane na paletach. Chronić przed wilgocią. 
Przydatność do użycia: 9 m-cy od daty produkcji. 

WARUNKI GWARANCJI 
Stosować ściśle wg zaleceń Producenta oraz zasad sztuki budowlanej. Zachować oryginalne opakowanie i przedstawić rachunek zakupu. Producent nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie wyrobu niezgodnie z przeznaczeniem. 

Niniejsze informacje stanowią podstawowe wytyczne stosowania wyrobu i nie zwalniają wykonawcy z obowiązku wykonywania prac zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.

Komentarze użytkowników

Write a review

Klej do glazury i terakoty wewnętrzny

Klej do glazury i terakoty wewnętrzny

Write a review