--> -->
Podkład tynkarski akrylowy 8kg Zobacz większe

Podkład tynkarski akrylowy 8kg

12,20 zł

Więcej informacji

Akrylowy Podkład Tynkarski IZOLBET PTA jest mieszaniną wodnej dyspersji modyfikowanej żywicy polimerowej z wypełniaczami, o konsystencji i kolorze zbliżonym do farby białej. Istnieje możliwość otrzymania podkładu IZOLBET kolorze zbliżonym do koloru stosowanego tynku. Jest wyrobem pomocniczym, służącym do wyrównania i redukcji chłonności podłoży mineralnych z jednoczesnym poprawieniem warunków nanoszenia i ostatecznego wykonania warstwy następnej. Umożliwia poprawne wykonanie Podkład tynkarski akrylowy tynków cienkowarstwowych na bazie akrylowej i mineralnej. Ogranicza możliwość powstawania plam, przebarwień i wykwitów. Kolor podkładu gruntującego stanowi dobre zabezpieczenie przed możliwymi prześwitami szarego podłoża przez struktury jasnego tynku cienkowarstwowego o strukturze kornika. Do tynków cienkowarstwowych na bazie akrylowej i mineralnej. Ogranicza możliwość powstawania plam, przebarwień i wykwitów. Kolor podkładu gruntującego stanowi dobre zabezpieczenie przed możliwymi prześwitami szarego podłoża przez struktury jasnego tynku cienkowarstwowego o strukturze kornika.

ZASTOSOWANIE
Gruntowanie nośnych podłoży mineralnych: cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, tynków gipsowych oraz płyt kartonowo-gipsowych i betonu komórkowego pod cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie.
Przygotowywanie podłoży pod wyprawy tynkowe mineralne i akrylowe, zalecane w systemach ociepleń budynków IZOLBET MINERAL S i IZOLBET MINERAL W, IZOLBET AKRYL S. 


PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
IZOLBET PTA stosować na uprzednio zreperowane, czyste i suche podłoża, wolne od powłok lakierniczych, śladów agresji biologicznej oraz substancji tłustych bądź pogarszających wnikanie preparatów na bazie wodnej. 

PRZYGOTOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA
IZOLBET PTA jest preparatem gotowym do użycia. Każdorazowo przed zastosowaniem preparat należy dokładnie wymieszać mechanicznie. Konsystencję podkładu można dostosować do używanych narzędzi, warunków pogodowych oraz osobistych preferencji poprzez stosowanie jako rozcieńczalnika emulsji gruntującej IZOLBET EG w ilości do 10% IZOLBET-u PTA. Należy pamiętać, że w miarę zwiększania ilości rozcieńczalnika zmniejsza się siła krycia IZOLBET-u PTA. Zabrania się rozcieńczania IZOLBET-u PTA innymi rozcieńczalnikami lub wodą. Podkład gruntujący nanosić na podłoże za pomocą pędzla malarskiego, wałka lub szczotki zwracając uwagę na równomierne pokrycie. Preparat można stosować w zakresie temperatur od +5°C do +25°C. 

WYDAJNOŚĆ
Około 0,3 kg/m² 

OPAKOWANIA

Podkład gruntujący IZOLBET PTA pakowany jest fabrycznie w opakowania z tworzywa sztucznego o pojemnościach 8 kg i 25 kg. 

PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT
Podkład tynkarski IZOLBET PTA należy przechowywać i przewozić w oryginalnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze od +5°C do + 25°C. Chronić przed mrozem i przegrzaniem. 
Okres przydatności do użycia wynosi 12 m-cy od daty produkcji. 
Kolor podkładu, data produkcji i nr partii umieszczone są na opakowaniu.

Komentarze użytkowników

Write a review

Podkład tynkarski akrylowy 8kg

Podkład tynkarski akrylowy 8kg

Write a review